7. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mart - 19 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Milli Kütüphane

KONGRE WEB SİTESİ
pediatrikrehabilitasyon2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,
Değerli Katılımcılar

Çocuk Fizyoterapistleri Derneği olarak 17-18-19 Mart 2023 tarihleri arasında Milli Kütüphane Kongre Merkezi, Ankara’da uluslararası katılımlı olarak düzenleyeceğimiz ‘7. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl 7.sini düzenlediğimiz kongremizin 2023 yılı ana temasını çocukların dilinden “Büyüyorum” olarak belirledik. Büyümek, değişmek, olgunlaşmak ve yetişkin olmak…. Sürekli değişen bilgi ve teknolojinin ışığında çocuklarımızın değişimlerine etkin çözüm yolu arayışlarımız ve hayatlarına daha iyi destek olabilme amaçlarımızla güncel konuların ve çok yönlü bakış açılarının yer alacağı kongremize pediatri alanında çalışan tüm profesyonelleri davet ediyoruz.

Kongremizde, alanlarında öncü ulusal ve uluslararası davetli konuşmacılar, paneller, konferanslar, sözlü bildiriler, poster sunumları ve workshop’lara yer verilecektir. Güncel, kanıt temelli ve pratikte uygulanabilecek bilgilerle donatılmış temalarımızla pediatrik rehabilitasyona gönül vermiş farklı disiplinlerden profesyonellerin ve akademisyenlerin karşılıklı bilgi birikim ve klinik tecrübelerine katkıda bulunulacağı, farklı bakış açıları ile yeni ve yenilikçi fikirlerin paylaşılacağı bir kongre olmasını hedefliyoruz.

Katılımınız ve katkılarınız ile zenginleşecek olan kongremizde sizlerle görüşmek dileğiyle,

Saygı ve Sevgilerimle

Dr. Öğr. Üyesi Meltem YAZICI GÜLAY
Çocuk Fizyoterapistleri Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.