8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 07 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbionkoloji2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

En sonuncusunu 21-25 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi sonrasında kanser hastalarının tedavisi alanında pek çok değişiklikler oldu.

Biz de kanser hastalığı tedavisinin hasta odaklı olarak gerçekleştirilmesi yolunda oluşan bu yeni bilgileri 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi sırasında konferanslar, paneller, multidisipliner onkoloji toplantıları, sözlü ve poster bildiri oturumları ile sizlerle paylaşmayı planlıyoruz.

Bu kongrede yurt dışından kendi alanlarında uzmanlaşmış davetlilerimizin de katkısıyla bilgi paylaşımını en üst düzeyde gerçekleştireceğimizi düşünüyoruz.

Doktorlar yanında klinik eczacılar, hemşireler, diyetisyenler, psikologlar, sosyal destek uzmanları ve hastalarımızda bu kongrede bizimle beraber olacaklar ve hep beraber kanser hastalarının tedavisinde daha iyiye, daha mükemmele ulaşmanın yollarını arayacağız.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına siz değerli meslektaşlarımı 3-7 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ne davet ediyorum.

Bilginizi ve katılımınızı rica ederim.

Saygılarımla

Dr. N. Serdar TURHAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.