8. Ulusal Osteoporoz Osteoartrit ve Kas İskelet Sistemi Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Kasım - 24 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Cornelia Diamond Golf and Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
osteo24.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Osteoporoz Derneği tarafından düzenlenen; Uluslararası Katılımlı 8. Ulusal Osteoporoz, Osteoartrit ve Kas İskelet Sistemi Hastalıkları Kongresi 21-24 Kasım 2024 tarihlerinde Cornelia Diamond Golf & Resort Otel, Antalya’da gerçekleşecektir.

Bu sene Uluslararası Katılımlı olarak düzenleyeceğimiz kongremizde osteoporoz, osteoartrit ve kas iskelet sistemi ağrıları konularındaki bilgilerimizi güncelleyeceğiz. Konularında önde gelen isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı kongremiz sizlerin de katılımları ve destekleri ile gerçekleştirilecektir. Katılımcılar kongremize sözlü ve poster bildiri sunumları ile katılım sağlayabileceklerdir.

Antalya’nın sıcak güneşi, Cornelia Diamond kalitesi, zengin bir bilimsel program, alanlarında uzman oturum başkanı ve konuşmacılarımız ve katılımları ile değer katacak siz katılımcılarımız ile yeniden buluşmak arzusundayız.

Kongremizin katılım ve katkılarınız ile zenginleşeceğine inanıyoruz.

Düzenleme Kurulu adına,

Prof. Dr. Şansın Tüzün
Dernek Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Ülkü Akarırmak
Bilimsel Koordinatör

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.