8. Uluslararası Katılımlı Bitki Koruma Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ağustos - 28 Ağustos 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
bitkikorumakongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

24-28 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Katılımlı 8. Bitki Koruma Kongresi'ne sizleri Organizasyon Komitesi ve ülkemizdeki tüm Bitki Koruma Dernekleri adına davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Organizasyon Komitesi, COVID19'un getirdiği karmaşık durum karşısında sizlere ve ailelerinize sağlıklı günler diler. Kongremiz tamamen elektronik ortamda on-line olarak gerçekleştirilecek olup, Organizasyon Komitesi gün boyu devam edecek bilimsel açıdan yoğun ve doyurucu oturumlarla kongrenin unutulmaz bir bilimsel etkinlik olması için her türlü çabayı gösterecektir.

Kongre, bitki koruma araştırma alanında tanınmış akademisyenleri, bilim insanlarını ve sektör temsilcilerini kendi çalışma alanlarıyla ilgili deneyimleri paylaşmak ve karşılıklı fikir alışverişi yapabilmeleri için eşsiz bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Programda bitki koruma ve alt disiplinlerinin temel konuları yanında güncel konulara ve yeni gelişmelere de yer verilecektir.

Değerli katkı ve katılımınızla zenginleşecek Kongremizde görüşmek dileğiyle…

Saygılarımızla,
Prof. Dr. M. Erhan GÖRE
Organizasyon Komitesi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin