9. Türkiye Tiroid Hastalıkları E-Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 04 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tiroidkongresi2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Bu yıl dokuzuncusu yapılacak olan Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi sanal olarak 1-4 Aralık 2021 tarihinde yapılacaktır. Tiroid Çalışma Grubu ve Kongre bilimsel kurulumuz adına sizleri toplantımıza davet ediyorum.

Bu yıl kongremizde klinik ve temel tiroidoloji alanında en çok merak edilen güncel konularda bilimsel kurulumuz ile birlikte etkileyici bir program hazırladık. Kongremizde alanlarında kendilerini kanıtlamış yabancı ve yerli konuşmacılar yer alacaktır. Kongremiz içerisinde ileri tiroid nodül ultrasonografisi, radyofrekans yaklaşım deneyimleri, tiroid onkolojisi alanındaki tanısal, prognostik ve tedavi açısından son gelişmeler, tiroid kanser genetiğindeki ilerlemeler, tiroid fonksiyon bozuklukları ve tiroid oftalmopati alanlarındaki gelişmeler her yönüyle ele alınacaktır.

Ayrıca, bu kongremizde meslektaşlarımıza araştırmalarını sunabilme imkanı sağlayan sözlü ve poster oturumları da yer alacaktır. En iyi sözlü ve poster ödülleri verilecektir.

Bilimsel gücü yüksek, dinamik ve güncel bilgileri içeren, hep birlikte bilgilerimizi tazeleyebileceğimiz e-kongremizde buluşmak üzere,

Bu zorlu zamanlarda bizi desteklemeye ve yanımızda olmaya devam eden TEMD yönetimine ve tüm sponsorlarımıza özellikle teşekkür ederiz.

Hepinizi Aralık ayındaki bu olağanüstü toplantıda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,

TÇG Başkanı, Bilimsel Kurul Başkanı:
Prof. Dr. Mustafa Şahin

Kongre Sekreterleri:
Prof. Dr. Erman Çakal
Prof. Dr. Mustafa Kulaksızoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.