Anadolu Fitoterapi ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi 2021-AFİTAT

KONGRE TARİHİ
09 Eylül - 11 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Anemon Otel

KONGRE WEB SİTESİ
afitatkongre.com
DAVET
Anadolu zengin bitki florası ve kadim tarihiyle binlerce yıldır bitkisel ürünlerle tedavi ve Geleneksel Tamamlayıcı Tıp konusunda Dünyaya önder olmuştur. Anadolu Fitoterapi ve Tamamlayıcı Tıp Derneği (AFİTAT), Anadolu’muzun köklü bilgi ve flora ve fauna zenginliğini tüm Dünyaya duyurmak, geliştirmek ve geçmişten gelen kadim bilgileri geleceğe aktarmak vizyonu ile konuyla ilgili Hekim, Eczacı ve diğer tüm disiplin paydaşları tarafından kurulmuş olup hedefi Türkiye’de uluslararası düzeyde, bilimsel ve katma değeri yüksek bilgi, sağlık ürünlerinin ve hizmetlerinin üretimine ve geliştirilmesine olanak sağlamaktır. Derneğimiz temelde multi- ve inter-disipliner bir anlayışla kurulmuş olup tohumdan tedaviye tüm süreçlerdeki halkaları bir araya getirme sinerjisini sağlamayı amaçlamaktadır. Derneğimizin faaliyetleri ve hedefleri doğrultusunda tüm paydaşları hem yüz yüze hem de internet ortamında bir araya getirmek için 9-11 Eylül 2021 tarihlerinde, Eskişehir’de düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre ile eş zamanlı olarak kamu kuruluşları, sivil toplum örgütleri, sektörel ticari kuruluş temsilcileri sunumları ve tanıtım etkinlikleri gerçekleştirilecektir. Ayrıca 3 farklı alanda workshop yapılacaktır. Kongre esnasında ve aralarda GETAT konusunda bilimsel tartışmalar için en uygun ortamlar ve koşullar pandemi kurallarına uygun bir şekilde sağlanacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin