Bütüncül Tıp Okulu Ozon ve Rejeneratif Terapiler Kongresi 2021

KONGRE TARİHİ
04 Haziran - 06 Haziran 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Green Park Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ozonkongresi2021.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Ozonterapi bir “Biyolojik Stimülasyon” tedavisidir. Üstelik organizma için “Süper Sistem” sayılan, tüm diğer sistemlerin (İmmün Sistem, Detoks Sistemi, Metabolik Sistem ve diğerlerinin) çalışması için elzem olan “Antioksidan Sistem” üzerindeki en etkili tedavi sayılan ozonterapinin mitokondriyal resusitasyon, ATP sentezi, fagositik aktivite, hemoglobin-oksijen satürasyonu ve salınımı, dolaşımın düzenlenmesi, güçlü antimikrobik, antitümöral ve antienflamatuar etkisi yanında güçlü hücre rejenerasyonu etkisi nedeniyle çok “Geniş Endikasyon Spektrumu”na ve pratik uygulamada “Kolay ve Çoklu Seçenekler”e sahip olup, “güvenilir, tolere edilebilir ve çok az yan etki”ye sahip tedavilerden kabul edilmektedir.

BÜTÜNCÜL TIP OKULU olarak 4-6 Haziran 2021 tarihlerinde ‘OZONTERAPİ ve REJENERATİF TERAPİLER KONGRESİ’nde tüm yönleriyle ozonterapi ve rejeneratif tedaviler (PRP, CGF-PRGF, BMAC - Kemik İliği Aspirasyon ve Stemcell'in) "Terapi ve Estetik” amaçlı kullanımı ülkemizde bu konuda tecrübeli hekimlerimizce tartışılacaktır.

Kongreye katılımınızdan onur duyacağımızı bilginize arzederiz.

Organizasyon Kurulu Adına
Dr. Beytiye BAŞ
Dr. Murat BAŞ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin