Estetik Plastik Cerrahi Derneği 28. Ulusal Kongresi-EPCD 2024

KONGRE TARİHİ
13 Ocak - 14 Ocak 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Fairmont Quasar Otel

KONGRE WEB SİTESİ
epcdulusal.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Estetik Plastik Cerrahi Derneği olarak her sene düzenlemekte olduğumuz Ulusal Kongremizin 28.’sini, 13-14 Ocak 2024 tarihleri arasında Fairmont Quasar Otel, İstanbul’da gerçekleştirmeyi planladık.

Bu seneki programda, diğer senelerde de olduğu gibi ileri Estetik Plastik Cerrahi konuları sizlerin değerli sunumları ile yer alacak, ilave olarak bir tam gün canlı cerrahi yayını yapılarak, katılımcıların bu ameliyatları canlı olarak toplantı salonundan seyretmesi ve katılım imkanı sağlanacaktır.

4 Canlı Cerrahi yüz estetiği, 2 Canlı Cerrahi meme estetiği, Özel Klinik Yönetimi, Sağlık turizmi panelleri gerçekleştirilecek, Yüz-Meme-Vücut estetiği konuları video sunumlar şeklinde sizlerle paylaşılacaktır.

Ayrıca bu sene konsept olarak belirlediğimiz ‘Ring Kapışmaları’ ile konusunda yüksek tecrübeye sahip konuşmacıların kendi tekniklerini savunacağı kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla..

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.