Hemşirelik Eğitiminin Geleceği Sempozyumu 3-Pandemi Sürecinde Eğitimi İyileştirme Yaklaşımları

KONGRE TARİHİ
27 Eylül - 29 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
hemsirelikegitiminingelecegi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sempozyum düzenleme komitesi adına, 27-29 Eylül 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirmeyi planladığımız “Hemşirelik Eğitiminin Geleceği 3: Pandemi Sürecinde Eğitimi İyileştirme Yaklaşımları” temalı sempozyumumuzu duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Pandemi nedeniyle 2020 yılında yapılması gereken sempozyumumuzu 2021 yılına ertelemek zorunda kalmıştık. Bu süreçte hemşirelik eğitiminde ve akreditasyon çalışmalarımızda önemli değişiklikler ve düzenlemeler olmuştur. Bu bağlamda sempozyumun amacı, pandemi sürecinde karşılaşılan güçlükleri, kriz döneminde fırsata dönüştürülen eğitim yaklaşımlarını, gerçekleştirebildiğimiz ve gerçekleştiremediğimiz etkinliklerin sonuçlarını tartışmak ve eğitimi iyileştirme yaklaşımlarını paylaşmaktır.

Her yıl olduğu gibi eğitici eğitimlerine ve hemşirelik programlarının akreditasyon hazırlık süreçlerine katkı sağlayacağı düşünülen kurslar düzenlenmiştir. Ayrıca sempozyum ana oturumlarında hemşirelik eğitim programlarının iyi uygulama örnekleri de paylaşılacaktır.

Siz değerli katılımcılarımız ile hep birlikte öğreneceğimiz ve iyi bir hemşirelik eğitimi için birbirimizi geliştireceğimiz sempozyumumuzun hemşirelik eğitimine katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. Düzenleme kurulu olarak göstereceğiniz ilgi ve destek için çok teşekkür eder 2021 sempozyumunda buluşmayı heyecanla beklediğimizi belirtmek isteriz. Pandemi öncesi dönemlerdeki gibi yüz yüze sempozyumlarımızın gerçekleşmesini umut ederek esenlik ve sağlık dolu günler dileriz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Gülseren KOCAMAN (Eş Başkan)
HEPDAK BAŞKANI

Prof. Dr. Hülya Okumuş (Eş Başkan)
HEMED BAŞKANI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin