Kardiyoloji Pratiğinde Olgularla Girişimsel Akademi Dijital Sempozyum

KONGRE TARİHİ
27 Şubat - 28 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.girisimselkvakademi.com
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli Meslektaşlarımız,

27-28 Şubat 2021 tarihleri arasında dijital platformda gerçekleştirilecek olan “Kardiyoloji Pratiğinde Olgularla Girişimsel Akademi - Dijital Sempozyum” unda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

“Geleceğe Dönüş” oturumuyla başlayacak olan toplantımızda önceki yıllarda canlı yayında yer alan olgularımızın 2021’deki son durumları paylaşılacaktır. Ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi’nin kardiyoloji laboratuvarından girişimsel tanı ve tedavi metotlarının yer aldığı toplam 5 canlı yayın olguları ve sizlerin beğenisini kazanan “Kaydedilmiş İlginç ve Eğitici Olgular” başlığı altında kayıtlı video sunumları dönüşümlü olarak yer alacaktır.

İkinci gününde sözlü bildiri sunumları, kendinizi geliştirebileceğiniz interaktif kurslar ve akılcı ilaç kullanımına ilişkin oturum ile toplantımız son bulacaktır.

Tüm bildiri sunumlarının özetleri toplantı kitapçığında yer alacaktır. Toplantımızda sunulan bildiriler “International Journal of Cardiovascular Academy” dergisine iletildiği takdirde öncelikli olarak değerlendirme olanağı bulacaklardır.

Bir kez daha yoğun ilgi odağı olacağını umduğumuz bu organizasyonda girişimsel kardiyoloji alanında çalışan tüm meslektaşlarımızın online katılımlarını bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Oktay Ergene
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Mehdi Zoghi
Genel Sekreter

Prof. Dr. İstemihan Tengiz
Toplantı Yöneticisi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin