Kuad 8. Uluslararası Kozmetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Aralık - 18 Aralık 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Belek

KONGRE WEB SİTESİ
www.kozmetikkongresi.com
DAVET
Değerli Kozmetik Sektörü Paydaşları,

16-18 Aralık 2024 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek, Antalya'da KÜAD (Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği) tarafından gerçekleştirilecek olan 8. Uluslararası Kozmetik Kongresi'ne sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

Bu yılki kongremizin gündemini, "Biyoteknolojinin Kozmetik Sektöründeki Etkisi" oluşturuyor. Bu buluşmada, biyoteknolojinin kozmetik ürün geliştirmeye nasıl katkı sağladığını, yenilikçi biyoteknolojik malzemeler ve formülasyonları, sürdürülebilir ve çevre dostu kozmetik ürünleri ve kişiselleştirilmiş kozmetik ve cilt bakımını konuşacağız.

Bu kongre, kozmetik sektörünün önde gelen isimleri, akademisyenler, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve girişimciler için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni bağlantılar kurabilir ve iş birliği fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Kongre programı, ilgi alanlarınıza ve uzmanlıklarınıza göre özelleştirilebilir sunumlar ve atölyeler ile dolu.

Biyoteknoloji, cildin sınırlarını zorlayan yenilikleri keşfetmek için mucizeler sunuyor. Bu kongreye katılarak biyoteknolojinin kozmetik sektörünü nasıl dönüştürdüğüne tanık olun ve cildin gençlik iksirini, doğanın gücünden ilham alan en son yenilikçi aktif maddeleri ve kişiye özel cilt bakımı çözümlerinin geleceğini birlikte şekillendirin.

Fuat ARSLAN
Kongre Başkanı

Levent KAHRIMAN
KÜAD Yön. Kur. Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.