Meffert İmplant Enstitüsü Kemik Dokusu Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort

KONGRE WEB SİTESİ
implantmasterssymposium.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

14-17 Ekim 2021 tarihleri arasında dünyanın gözde bilimsel toplantı ve tatil merkezlerinden bir tanesi olan Antalya’da organize edilecek Meffert İmplant Enstitüsü Kemik Dokusu Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayım. Dünyanın farklı ülkelerinden gelecek olan alanında yetkin konuşmacıların dental implantoloji hakkında önemli bilgiler vereceği sempozyumumuzu, implantoloji uygulamalarının Türkiye’de gerçek bilimsel temeller ile gelişmesini ve ilerlemesini sağlayan Enstitümüz Onursal Başkanı Prof. Dr. Kenan Eratalay adına düzenlemekten mutluluk duymaktayız.

Sempozyumumuz hem bilimsel güncellemeleri sağlaması hem de sıcak bir tartışma ortamının yaratılması açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Ana tema olarak başarılı temel ve ileri klinik implant uygulamalarının yanında, başarışız olan durumlarda da neler yapmamız gerektiğinin değerlendirileceği bilimsel bir ortam sağlanacaktır. Güncel ve detaylı bilgiler için internet sitesini takip etmenizi öneririm.

Gün boyu devam edecek olan sempozyumumuzun yorgunluğunu, toplantı sonrası zamanlarda Antalya’nın en gözde tatil mekânlarından birisinde geçirmek en büyük avantajlarımızdan bir tanesidir. 2021 sonbaharında sizleri aramızda görmek ve sohbet etmek bizleri çok mutlu edecektir.

Saygı ve selamlarımla,

Prof. Dr. Tolga F. Tözüm
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin