Nükleer Tıp Sempozyumu 2022-Girişimsel Nükleer Tıp

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 29 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Nevşehir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.tsnm.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Endüstri Temsilcileri,

Her yıl güz döneminde gerçekleştirdiğimiz Nükleer Tıp Sempozyumumuzu, 3 yıllık bir aradan sonra yine yüz yüze yapacak olmanın heyecanı içindeyiz. Aynı ortamda olabilmenin, özlem gidermenin değerini son yaptığımız Ulusal Kongremizdeki paylaşımlarla hep birlikte yaşadık. Tüm şartları zorlayarak bu yıl Sempozyumumuzu ülkemizin kendine has doğal ve kültürel zenginlik noktalarının başında gelen Kapadokya bölgesinde yine sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Üstelik bu yılki Sempozyumumuzu Cumhuriyetimizin 99. Kuruluş yıldönümüne denk getirerek, birlikte en büyük bayramımız olan Cumhuriyet Bayramımızı kutlama şansına sahip olacağız.

Bu yılki Sempozyumumuzun temasını “Girişimsel Nükleer Tıp” olarak belirledik. Son yıllarda Nükleer Tıp uygulamaların gerek radyonüklid tedavi gerekse bazı görüntüleme yöntemlerinde konvansiyel yaklaşımların dışında daha yenilikçi ve hedefe yönelik uygulandığını görmekteyiz. Bu nedenle sempozyumumuzda girişimsel yaklaşımları içeren önemli başlıkları bütüncül bir perspektif ile değerlendireceğiz.

Sempozyum düzenleme komitemiz başta olmak üzere katkılarını esirgemeyen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

TNTD Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Tevfik Fikret ÇERMİK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.