Omurilik Hastalıkları Derneği Omurilik Yaralanması Rehabilitasyonu Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.omuriliksempozyum2019.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Omurilik Hastalıkları Derneği adına 09 Mart 2019 tarihinde Ankara’da düzenlenecek olan ‘Omurilik Yaralanması Rehabilitasyonu Sempozyumu’na sizleri davet etmekten onur duymaktayız. Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz sempozyumumuzda omurilik yaralanmasının geç dönem problemlerini tartışmayı amaçladık.

Bu interaktif sempozyumda omurilik yaralanmalı hastaların uzun dönemde karşılaştığı problemler, takip ve tedavi yöntemleri yanında omurilik yaralanması rehabilitasyonunda en yeni konular, en yeni bilimsel kanıtlar eşliğinde tartışılacaktır.

Katılımlarınız ve katkılarınız ile gelenekselleşen bu sempozyumun verimli bilimsel tartışmalar eşliğinde genç meslektaşlarımız başta olmak üzere tüm katılımcılar için yararlı ve verimli olmasını umuyoruz.

Prof. Dr. Rıdvan Alaca
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Müfit Akyüz
Omurilik Hastalıkları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.