Ondokuz Mayıs Romatoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ondokuzmayisromatoloji.org
DAVET
Samsun ve çevresinde çalışan uzman doktorların katılımı ile birlikte planladığımız Ondokuz Mayıs Romatoloji Sempozyumu 27 Mart 2021 tarihinde düzenlenecektir. Romatoloji konularına ilgi duyan tüm hekim arkadaşlar davetlidir.

Bu sempozyumun temel hedefleri; romatizmal hastalıklar konusunda farkındalık oluşturmak ve romatolojik hastalıklar ile sık teması olan Aile Hekimleri, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında çalışan uzman ve araştırma görevlisi meslektaşlarımızın romatolojik hastalıklar hakkındaki bilgilerini güncellemektir. Konu seçimleri yapılırken meslektaşlarımıza en fazla nasıl katkıda bulunabiliriz düşüncesi ile hareket ettik.

Romatolojiye ve romatizmal hastalıklara ilgisi olan bölgedeki tüm meslektaşlarımızı sempozyuma katılmaya davet ediyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu adına,

Dr. Metin Özgen

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin