Prof. Dr. Hıfzı Özcan 7. Uluslararası Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Şubat - 25 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Kozyatağı

KONGRE WEB SİTESİ
www.cerebralpalsy2018.org
DAVET
Değerli Dostlarımız,

Sizleri, “Prof. Dr. Hıfzı Özcan 7. Uluslararası Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresine” davet etmekten onur duyuyorum.

Kongremiz, 23-25 Şubat 2018 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleşecektir. Ana konu, ‘Hayatın içinde Cerebral Palsy’ olarak seçildi. Toplantılarımızda yurt içinden ve yurt dışından birçok değerli bilim insanı bilgi paylaşımında bulunmak üzere aramızda olacaktır. Cerebral Palsy konusunda, ayrıca farklı branşlarda hizmet veren akademisyenler de, deneyimlerini aktarma olanağı bulacaklardır.

Kongremizde, nörolojik hastalıklar alanında çok önemli ve ilgi çeken konuların yanı sıra, rehabilitasyon ve özel eğitimdeki yeni gelişmeler de gözden geçirilecektir.

Diğer yandan, Almanya Münih Üniversitesi ve İsveç Karolinska Instute’den tecrübeli altı ismi, aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Değerli akademisyenlerden, Eğitimde Kaynaştırma Modelleri üzerinde, yurt dışı örneklerini de dinleme fırsatı bulacağız.

Kongremizin 2. günü gerçekleştirilecek Sempozyumda, Gelişimsel Bozukluklar ve Genetik konularında bilgi aktarılacaktır. Aynı gün, ailelerimizin merak ettiği konular, düzenleyeceğimiz panel ve konferanslarda ele alınacaktır.

Kongre programı kapsamında verilmiş olan tebliğler, ailelerimiz için hazırlanmış paralel oturumlarda tekrarlanarak, onların Cerebral Palsy’ye ilişkin olası soruları cevaplandırılacaktır. Ek olarak, ailelerimizle “CP'de Konuşma Terapisi ve Beslenme Alışkanlıklarının Geliştirilmesi"” ve “ Yaşadığım Zorluklar” başlıklı 2 farklı panelde, birlikte olacağız.

Kongrenin son gününde ise aşağıda belirtilen konularda, alanda çalışan uzmanlara yönelik kurslar gerçekleştirilecektir:

Cerebral Palsy’de Nörogelişimsel Değerlendirme ve Eğitsel Planlama Kursu,
Teknoloji Temelli Rehabilitasyon Kursu,
Pratiğe Yönelik CP ve Ortezleme Kursu,

Değerli Konuşmacıların getireceği farklı bilimsel yaklaşımlar ve oturumlardaki akademik tartışmalar, inanıyorum ki, ele aldığımız konuları her yönüyle aydınlatacaktır.

Sizleri aramızda görmek, bizlere güç ve mutluluk verecektir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. İpek Akman
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin