Romatolojide Hedef 2022 Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Haziran - 11 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Taksim The Marmara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hedefromatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Romatolojide Hedef 2022 sempozyumu 9-11 Haziran tarihleri arasında Taksim The Marmara Hotel, İstanbul’da gerçekleşecektir.

2017 yılında başlatılan ‘’Romatolojide Hedef’’ sempozyumları İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstabul Üniversitesi Tıp Fakültesi, ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi- İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Romatoloji Bilim dalları tarafından birlikte düzenlenmektedir.

Bu sempozyum İstanbul’da düzenlenen, geniş kapsamlı nitelikli bilimsel programı ve en önemlisi çok sayıda romatolog katılımı ile ulusal romatoloji toplantıları arasında ayrıcalıklı yerini aldı. Bu özellikleri önemsiyor ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

Covid-19 pandemisi, özellikle uzmanlık eğitimi alan romatolog meslektaşlarımızın ulusal ve uluslararası romatoloji toplantılarına katılımını ve bilgi alışverişini kısıtladı. Bu açığı kapatabilmek amacı ile bilimsel program içeriğini, ağırlıklı olarak romatizmal hastalıklarda tanı ve tedavi yönetimini güncellemek üzerine tasarladık. Umarım beklentilerinizi karşılayabildiğimiz iyi bir toplantı gerçekleştiririz.

‘Romatolojide Hedef 2022’ Düzenleme Kurulu adına, katılımınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Görüşmek üzere

Saygılarımla

Melike Melikoğlu
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.