Romatolojide Hedef 2024 Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 27 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Kalamış Marina Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
hedefromatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Romatoloji Bilim dalları öğretim üyeleri olarak düzenleyicisi olduğumuz Romatolojide Hedef sempozyumu’nu 25-27 Nisan 2024 tarihleri arasında Wyndham Kalamış Marina Hotel, İstanbul’da gerçekleştireceğiz.

Sempozyum programımız, konseptimiz doğrultusunda romatolojik hastalıkların tedavisinde hızla değişen, gelişen ve hepimizin yakından izlemek durumunda kaldığı güncel ve farklı yaklaşımların tartışılmasını hedefleyecektir.

Sizleri konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacılarla bilimsel yönden zengin bir içerik sunacak olan ve yedincisini düzenleyeceğimiz toplantımızda ağırlayacak olmanın heyecanıyla 25-27 Nisan tarihleri arasında İstanbul’un huzurlu köşelerinden biri olan Kalamış’a davet ediyoruz.

Romatolojide Hedef 2024 sempozyumuna katılmanız ve verimli bir toplantı geçirmenizi diliyoruz.

Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Bahar ARTIM ESEN
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.