Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Termal Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.anestezisempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu'nu sizlerin değerli katılımlarıyla 7 Aralık 2019 tarihinde Kaya Termal Otel İzmir'de gerçekleştireceğiz. Üniversite bünyesinde düzenlenen bir sempozyum olmasına karşın, her geçen gün artan bir ilgi ve coşkuyla gerçekleşmektedir. Bu yılda sizlerden aynı ilgi ve desteği bekliyoruz.

Türkiye'nin ilk sağlık temalı üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin hem ülkemizde hem de uluslararası alanda hızlı gelişim göstermesi Anabilim Dalı olarak bizimde heycanımızı ve gücümüzü artırmaktadır. Yurdumuzun dört bir yanında gece gündüz zorlu koşullarda çalışan, ülkemiz sağlık hizmetine önemli katkılar sunan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman ve Asistanlarımız ile yılda bir kez de olsa bir araya gelerek, alanında saygın bilim insanlarıyla gerçekleştireceğimiz sempozyumun mesleğimizi daha iyi seviyelere çıkarmada bize önemli katkılar sağlayacağını düşünmekteyim.

3. Sempozyumumuzun ana teması "Anestezi ve Reanimasyon Uygulamalarında Güncel Konular" olarak belirlenmiştir. Her geçen gün hızla gelişen Anestezi ve Reanimasyon pratiğinin tüm unsurları ile güncel konuları tartışmayı amaçlamaktadır.

Sempozyum bilimsel programında hepimizin özlediği paylaşım, etkileşim ve dostluk ortamını sempozyumumuzda yaşamak için sizleri 7 Aralık 2019'da İzmir'e davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Osman Ekinci
SBÜ Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin