Tıbbi Tedarik Kongresi-2019

KONGRE TARİHİ
12 Şubat - 14 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbitedarikkongresi.org
KONGRE VİDEOSU

												
             DAVET             
Değerli Sağlık Sektörü Yöneticileri;

Sağlık Bakanlığı, üniversiteler, özel sağlık kuruluşları ve tıbbi tedarik sektörünün önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının destek ve katılımlarıyla geçtiğimiz 3 yılda başarıyla gerçekleşen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi, bu yıl “Tıbbi Tedarik Kongresi” adıyla Sağlık Endüstrileri Platformu ev sahipliğinde yeniden yapılandırılmıştır. Böylelikle, tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili tüm tarafları bir araya getirecek Türkiye’nin en büyük medikal etkinliğine dönüşen Tıbbi Tedarik Kongresi, tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla; dördüncü kez, 12-14 Şubat 2019 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecektir.

Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri yönetiminin önem kazandığı bir süreçte geçtiğimiz üç yılda kongre kapsamında düzenlenen paneller, çalıştaylar, kurslar ve bildirilerle bu alandaki uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık oluştuğunu görmekten memnuniyet duymaktayız.

Düzenlendiği ilk yıldan bu yana satınalma, lojistik, stok takibi, kayıt, denetim, finansman ve bilişim alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımının yanı sıra; sağlık sektöründe yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği Tıbbi Tedarik Kongresi, tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği önemli bir platform olmaya devam edecektir. Bu vesile ile tüm sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayıcıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin