TND SPSCG 26. Spinal Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 16 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Alva Donna World Palace

KONGRE WEB SİTESİ
www.spinalsempozyum.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Spinal cerrahide enstrumanların çeşitliliği, yapay zeka ve teknolojinin kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu gelişmeler doğrultusunda spinal cerrahi teknikleri de hızla değişmektedir. Değişim ve ilerleme o kadar hızlı oluyor ki biz spinal cerrahlar bu gelişmeleri takip etmekde zorlanıyoruz.

Spinal cerrahideki bu gelişim ve değişimleri bütünsel ve hızlı bir şekilde güncelleme adına bu yılki sempozyumumuzun konu başlığını ‘Spinal cerrahide enstrumantasyon ve yeni teknolojiler’ olarak belirledik.

‘Spinal cerrahide enstrumantasyon ve yeni teknolojiler’ konu başlıklı sempozyumumuz 13-16 Ekim 2022 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecektir. Hep beraber sempozyum konusu ile ilgili bilgilerimizi güncelleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız bu toplantıda yaz bitmeden eğlenme ve dinlenme fırsatını da bulacağımızı düşünüyoruz.

Saygılarımızla

TNDer SPSCG Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.