Tüm Yüz Gençleştirme Kongresi 2021

KONGRE TARİHİ
23 Ocak - 24 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tumyuzgenclestirme.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Sizleri 23 - 24 Ocak 2021 tarihlerinde online olarak düzenlenecek olan "Tüm Yüz Gençleştirme Kongresi" ne davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen Covid-19 pandemisi nedeniyle online olarak gerçekleştireceğimiz kongremizde 32 konuşmacı yer alacaktır. Dijital stand bölümününde yer alacağı kongremiz sonrasında katılımcılar oturumları 3 ay süre ile izleyebilecektir. Kongremizde sizlerden gelen fikir ve öneriler ile tüm yüz gençleştirmeyi ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar ve paneller yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin meslektaşlarımızın katılımıyla değer kazanacağına inanıyoruz.

Doç. Dr. Gökçe ŞİMŞEK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin