Türk Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Derneği 2. Genç Bakış Kongresi

KONGRE TARİHİ
31 Ekim - 01 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.gencbakis2020.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği olarak bu yıl Mayıs ayında Edirne’de doğaya yakın, yüz yüze gerçekleştirmeyi planladığımız 2. Genç Bakış Kongremiz COVID-19 pandemisi sürecinde katılımcılarımızın sağlığı açısından risk teşkil edeceği düşüncesiyle maalesef yapılamadı. Bir araya gelemeyeceğimiz sürenin ön görülememesi nedeniyle, eğitimin devamının sorumluluğunu taşıyarak toplantımızın 31 Ekim – 1 Kasım 2020 tarihlerinde tamamen çevrim içi olarak gerçekleşmesine karar verdik.

Gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme alanındaki son gelişmelerin tartışılacağı oturumlarda genç akademisyenleri sanal platformumuzda ağırlayıp onların görüşlerini ve bakış açısını sergilemek, deneyimli öğretim üyelerinin katkıları ile akademik gelişimlerini desteklemek istiyoruz.

Çevrim içi gerçekleştirilecek olan toplantımızda dijital uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak sizlerle buluşmayı hedefliyoruz. Aynı zenginlikte ancak mesafeli bir şekilde birlikte olacağımız toplantımızda buluşmak dileğiyle…

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. M. Ayse Selimoğlu
Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin