Türk Nöroradyoloji Derneği Uluslararası Katılımlı 30. Yıl Yıllık Toplantısı

KONGRE TARİHİ
19 Şubat - 21 Şubat 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.tnrd2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 30. Yıl Yıllık Toplantısını, "Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi" olarak 19-21 Şubat 2021 tarihleri arasında İstanbul'da Maslak Hilton Otel'inde yapmayı planlamıştık. 30. Yıl olması ayrı bir önem taşımakta idi. Ancak günümüzün koşullarını göz önüne aldığımızda bunu eskiden olduğu gibi fiziki olarak gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğimizi henüz maalesef bilememekle birlikte, kongremizi hem fiziki hem de online olarak planladık. Koşullar uygun olursa fiziki, olmadığı durumda ise online olarak yapacağız.

30. Yıl Yıllık Toplantımız Başkanlığını Prof. Dr. Özlem Alkan yapacak olup Yıllık Toplantı Sekreterliğine Prof. Dr. Nail Bulakbaşı seçilmiştir.

30. Yıl Yıllık Toplantımız gene Uluslararası Katılımlı formatta olacaktır. Bu sayede, yapılan konuşmalar ve sunulan tebliğler uluslararası kongre-yıllık toplantılarda yapılmış olanlar ile aynı kategoride kabul edilecektir.

Sunulan tebliğlerin İngilizce versiyonları, derneğimizin de resmi yayın organı olan ve SCI de indekslenen "Neuroradiology" dergisinde yayınlanacak ve bu sayede yapılmış olan tebliğler, uluslararası ve abstraktı SCI de indekslenen dergilerde basılmış tebliğ kategorisinde olacaktır.

Bu yıl gene komşu ülkelerin nöroradyologlarıyla iş birliğini sürdürme ve yıllık toplantımızın tamamen ulusal ve uluslararası bir nitelik almasını ve saygın uluslararası toplantılar arasına yerleşmesi amacını sürdürüyoruz. Bu yıl, Rusya Nöroradyoloji Derneği ile buluşacağız. Bu arada, tüm komşu ülkelerin ilgili derneklerine de 30. Yıl Yıllık Toplantımız programını göndererek Yıllık Toplantımıza uluslararası katılımın olmasına çaba göstereceğiz.

Başarılı bir Yıllık Toplantı gerçekleştirebilmemiz için sizlerin değerli katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Sağlık ve iyilikle kalın.

Prof. Dr. E. Turgut Tali
TNRD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin