Türk Nöroradyoloji Derneği Uluslararası Katılımlı 32. Yıl Yıllık Toplantısı

KONGRE TARİHİ
24 Mart - 26 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Şişli, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Otel Şişli

KONGRE WEB SİTESİ
www.tnrd2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroradyoloji Derneğimizin 2023 yılı kongresine heyecanla hazırlanıyoruz. 24-26 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenecek, kongremize katılmak üzere tüm meslektaşlarımızı İstanbul'a davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bilimsel kurulumuz, bu yıl yine kongre programını olabildiğince zengin tuttu. Yurt dışından, kendi alanlarında çok deneyimli, konuşmaları beğenilen değerli davetli misafirlerimiz bulunuyor. Konuşmacılarımız arasında Avrupa Nöroradyoloji Derneği’nde başkanlık dahil yönetim kurulu üyelikleri ve aktif eğiticilik yapmış Dr. Johan Van Goethem ve Dr. Andrea Rossi, günlük pratiğimizde raporlamada sık yaptığımız hataları anlatıp, nöroradyolojinin geleceğini masaya yatıracak, Dr. Majda Thurnher görüntülemedeki yeni işaretlerden bahsedecek, Dr. Zoran Rumboldt kafa kaidesi görüntülemesini tüm yönleriyle ele alacak. Fonksiyonel MRG’nin en önde gelen isimlerinden Dr. Andrei Holodny ise fonksiyonel beyin MRG’nin inceliklerini anlatacak. Ayrıca bu sene derneğimiz Hırvatistan’dan meslektaşlarımız ile buluşacak. Böylelikle erişkin ve pediatrik tanısal nöroradyolojinin yanısıra, baş ve boyun radyolojisi, spinal ve vasküler tanısal ve girişimsel radyolojide güncel gelişmeler üzerine gün boyu sürecek konuşma ve olgu tartışmaları oturumlarımız bulunuyor.

Özellikle akademik kariyer planlayan genç meslektaşlarımıza düzenleme ekibi olarak İngilizce bildiri göndermeleri konusunda çağrıda bulunmak istiyoruz. Kongremize İngilizce veya Türkçe bildiri özeti kabul edilmekle birlikte yalnızca İngilizce olan bildiri özetlerinin derneğimizin resmi yayın organı olan 'Neuroradiology' dergisinde basılacağını hatırlatmak isteriz. Elbette her sene olduğu gibi bir seri kurslara katılıp sınavlarını başarıyla veren değerli meslektaşlarımız da kapanış oturumunda diplomalarını hocalarımızın elinden alacaklar.

Türk Nöroradyoloji Derneği’nin en kapsamlı bu toplantısında siz meslektaşlarımızla buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Şubat’ta güzel İstanbul’umuzda buluşmak dileğiyle,

Prof. Dr. Kader Karlı Oğuz - Prof. Dr. Gülgün Yılmaz Ovalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.