Türk Oftalmoloji Derneği 16. Mart Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
15 Mart - 17 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE YERİ
Polat Erzurum Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/martsempozyumu2019
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği 16. Mart Sempozyumu Erzurum - Trabzon Şubemizce 15-17 Mart 2019 tarihinde, Polat Erzurum Resort Hotel’de düzenlenecektir. Toplantının konusu, “Kornea ve Okuler Yüzey” dir.

Sempozyumda kornea ve oküler yüzey hastalıklarının güncel tanı ve tedavisi ile ilgili kapsamlı oturumlar gerçekleşecektir. Katarakt ve Refraksiyon ve Nörooftalmoloji biriminin düzenleyeceği iki adet uydu toplantı yapılacaktır. Bu oturumlarda söz alacak alanında uzman isimlerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağız.

Baharın başladığı bu günlerde karın tadına varmak isteyen tüm değerli meslektaşlarımızı Erzurum Palandöken’de misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen Erzurum - Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu’na, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyen katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Global Turizm Organizasyon Firması’na teşekkür ederim. Toplantının tüm meslektaşlarıma yararlı olmasını dilerim.

Saygılarımla,

Dr. Sadullah Keleş
TOD Erzurum - Trabzon Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.