UİAP Uluslararası İlişkiler Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bolu, Türkiye
KONGRE YERİ
Karpalas City Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
uiogrencikongresi.info
DAVET
Uluslararası İlişkiler temelde ulus-devletler arasındaki her türlü etkileşimi inceleyen bir disiplin olarak tanımlansa da, 100 yılık tarihi boyunca sadece ulus-devletlerin değil özellikle Soğuk Savaştan sonra bir çok başka aktörün de sisteme dâhil olduğu son derece dinamik, disiplinler arası bir alan haline gelmiştir. Bu durum çalışma konularına tek bir alandan bakmanın yetersizliğini beraberinde getirmiştir. Böylece bir uluslararası ilişkiler konusuna odaklanıldığı zaman ekonomi, hukuk, siyaset ve hatta sosyoloji boyutları da irdelenerek analiz yapmak zorunlu hale gelmiştir.

Bu bağlamda, uluslararası nitelikli bu konferansta interdisipliner bir yaklaşım ile uluslararası ilişkiler konularını ele almak amaçlanmaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin