Uluslararası Cerrahi Ameliyathane Sterilizasyon ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Şubat - 24 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Adalya Elite Lara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.casehkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri Derneği ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği’ nin 21-24 Şubat 2019 tarihinde Antalya’da düzenleyeceği Uluslararası Cerrahi Ameliyathane, Sterilizasyon ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği Kongresine sizleri; bilime katkıda bulunma ve mesleki sosyalleşme adına davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri Derneği ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği’nin birincisini düzenleyeceği ‘’Sağlık profesyonelleri ile güvenli yolculuk’’ temalı kongremiz için hep birlikte Antalya’da buluşacağız. Alanlarında uzman değerli hocalarımızla güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz. Düzenleyeceğimiz kongrede amacımız; tüm meslektaşlarımızla aynı çatı altında buluşmak, akademik anlamda çıtayı yükseltmek ve birbirimizle paylaşımlarda bulunmaktır.

Günümüzde Hemşirelik alanındaki teknolojik gelişmeler, kanıta dayalı uygulamalar, alan tecrübesi ve hemşirelikte hasta bakımının geliştirilmesi giderek ivme kazanmaktadır. Bu bağlamda alan tecrübelerinizi, bildirilerinizi ve görsel sunumlarınızı bizlerle paylaşmanız en büyük temennimizdir.

Mesleğe katkı sağlamak isteyen tüm meslektaşlarımızı kongremizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kongrede görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Düzenleme Kurulu Adına

Muhdedir CANER
Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri Derneği Başkanı

Mahperi KAVAK
Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin