Uluslararası Katılımlı 9. Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi

KONGRE TARİHİ
22 Şubat - 27 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.pediatrikppa.org
DAVET
9. Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi’nin tüm katılımcılarına;

2020 yılı Şubat ayının sonunda Gaziantep’te düzenlediğimiz 8. toplantımızın ardından ülkemizde de dahil tüm dünya, yakın zamanda benzeri görülmemiş bir sürecin etkisine girdi. COVID-19 pandemisi. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın, bir süre boyunca evlerimize kapanmamıza, sevdiklerimizden uzak kalmamıza, seyahatleri ve neredeyse tüm sosyal aktivitelerimizi iptal etmemize neden oldu. Sağlık çalışanları için ise meslek yaşamlarının en zor ve yoğun günleri idi. Maskenin vazgeçilmez bir parçamız olduğu, yüz yüze toplantıların ise salgın sonlanıncaya kadar ertelendiği, hepimizin iletişimimizi televizyon ve bilgisayar ekranlarından sağladığı bir süreç. Tüm dünyanın gelişmeleri sosyal medya üzerinden takip ettiği “dijital bir pandemi”. Umarız ki dünya -diğer salgınlarda olduğu gibi- bu salgından da yaralarını sarmış, kayıplarından ders çıkarmış ve yeniden hayata sıkı sıkı sarılmış olarak çıkacaktır. Bu dönemde değişen alışkanlıklarımızdan birisi de, bir süreliğine yüz yüze kongrelerimize ara vermek olacak. Bu nedenle aslında ilk Mardin toplantımızdan itibaren mikrobiyota ve biyotikler alanına ilgi duyan tüm paydaşları bir araya getirmeyi bir amaç edinen bilimsel platformumuz, bu kez sizlerle yüz yüze olmayacak. Bu kez tüm bilimsel konuşmalar sizlerin evlerine, çalışma alanlarına misafir olacak. Her yıl olduğu gibi Şubat ayının son haftasında bu kez bizler sizin misafirleriniz olacağız. Dünya’dan ve Türkiye’den bilim insanları sizlere bu alandaki son gelişmeler paylaşacak ve sizlerin de katkıları ile başarılı bir toplantıyı daha yapmayı planlıyoruz.

Seyahatlerin azaldığı ama çevrimiçi iletişim olanakları ile sınırların kalktığı bu dönemde, -bu sefere mahsus- sizleri dijital platform üzerindeki toplantımıza davet ediyoruz.

Yüz yüze görüşmek dileğiyle, daha iyi günlere.

Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ateş Kara
Düzenleme Kurulu

Prof. Dr. Metehan Özen
Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.