Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Kasım - 01 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort Convention Spa Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.bagimlilikkongresi2019.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihlerinde Acapulco Resort Convention Spa Otel, Kıbrıs’ta düzenlenecek olan “Uluslararası katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi ”ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Yakın Doğu Üniversitesi ve KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun ev sahipliğinde Türkiye Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği’nin işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi Girne-Kıbrıs’ta yapılacaktır. Yeşilay, Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi, Kıbrıs Ruh Sağlığı Derneği, Ruh Sağlığı Enstitüsü gibi kurumlarında desteği ile düzenlenen ilk kongre olması açısından bize özellikle mutluluk verdiğini sizlerle paylaşmak isteriz. “Tedavide alternatif yaklaşımlar: Yeni Umutlar” vizyonu ile düzenleyeceğimiz Kongrede son yıllarda tedavide ortaya konulan yeni tedavi seçeneklerini tartışma olanağı bulacağımız bir bilimsel çalışma ortamını birlikte sağlamış olacağız. Alan uzmanlarının yaptıkları bilimsel çalışmalarını ve deneyimlerini sunabilecekleri ve meslektaşlarıyla paylaşabilecekleri akademik ve bilimsel bir platformu bu kongrede sizlerin de değerli katılımlarıyla birlikte yaratmış olacağız. Heyecanla kongreyi hem bir bilgi şölenine hem de dostluklarımızın daha da geliştireceğimiz bir atmosfere dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

Türkiye, Kıbrıs ve yurtdışından katılacak seçkin bilim adamları en güncel bilgileri konferans, panel, kurs, tartışma toplantıları ve uydu sempozyumları ile kongre programına taşıyacaklardır. Çok çeşitli bilim dallarından gelen bilim insanlarının ortaya koyacakları başta tedavi ve eğitim olmak üzere ortaya koyacakları bilgiler ve gelişmeler yeni ufuklar edinmek için bir fırsat olacağı düşüncesindeyiz.

Bu yıl düzenlenen “Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’nin Kıbrıs’ta olması nedeniyle kongre logosunu Kıbrıs’ın sembollerinden “Yasemin Çiçeği” ile taçlandırmış bulunmaktayız. Kongre bilgilerine https://bagimlilikkongresi2019.org/ adresten ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs’ın “yasemin kokulu” eşsiz doğasını, deniz ve altın kumunun güzelliğini, sıcak havasını, hareketli eğlence hayatını, geçireceğiniz 4 gündeki bilimsel şöleni de eklersek inanılmaz bir deneyimle bu kongreyi yaşayacağınızı umuyoruz.

Düzenleme kurulu olarak, katılan değerli dostlara verimli ve yeniliklerin tartışıldığı bir programı hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Kongrede bazı panel ve kurs eğitimlerimizi Amerika Birleşik Devletleri NAADAC onaylı sertifika ile de destekleme şansını da yakalamış olacağız.

Hepimiz için en uygun şartların yaratıldığı ve çok özel olacağını düşündüğümüz bu kongrede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Katılım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, Kongremizde sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,
Prof. Dr. Mehmet ÇAKICI

Türkiye Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği Adına,
Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin