Uluslararası Osteoporoz Tedavisinde Güncellemeler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Kasım - 25 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and SPA

KONGRE WEB SİTESİ
www.osteoporoz2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

22-25 Kasım 2018 tarihlerinde Türkiye Osteoporoz Derneği ev sahipliğinde, International Society for Clinical Densitometry (ISCD) ve International Osteoporosis Foundation (IOF) ortak uluslararası kursu yapılacaktır. Kursun uluslararası ismi Osteoporosis: Essentials of Densitometry, Diagnosis and Management olup, kemik dansitometri bilgisi ile ilgili en yeni teknoloji ve bilgileri içerir. Aynı zamanda osteoporoz tedavisi ile ilgili bilgiler de sunulacaktır. Bu kursun sonunda arzu edenler sınava girip, uluslararası bir sertifika alabilecektir. Bu kurs ile birleştirilecek Osteoporoz Tedavisinde Güncellemeler Sempozyumunda da osteoporoz tedavisindeki son gelişmeler paylaşılacaktır.

Bu kurs çok değerli üç konuşmacı tarafından verilecektir. Prof. Dr. John Carey ISCD bir önceki dönem başkanıdır. Dr. Basel Masri IOF Board üyesidir. Prof. Dr. Didier Hans ise ISCD geçmiş dönem başkanlarından olup, osteoporoz değerlendirmesinde son yıllardaki en güncel konu olan Trabeküler Kemik Skoru (TBS) ‘nu bulan ve geliştiren kişi olup, kurs sırasında bu konu ile ilgili detaylı bilgi kendisi tarafından verilecektir.
Ülkemizde osteoporoz tanı ve tedavisi ile ilgilenen hekimlerimiz için çok önemli bir fırsat olan sertifikalı bu kursa ve sempozyumumuza katılımınızı bekler, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Özlen Peker
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Yeşim Kirazlı
Türkiye Osteoporoz Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin