1. Dicle Pediatri Günleri

KONGRE TARİHİ
07 Haziran - 09 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE YERİ
Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.diclepediatrigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı olarak Diyarbakır’da birinci “Dicle Pediatri Günleri” toplantısını düzenlemekten onur duyuyoruz. Toplantımızı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanındaki önemli konularda gelişmeleri güncellemek ve deneyimleri paylaşabilmek amacıyla 7-9 Haziran 2024 tarihlerinde Diyarbakır’da gerçekleştirme kararı aldık. Toplantıda güncel ve ilgi çeken konulara yer vermeyi düşünüyoruz. Bu nedenle konunun uzmanı değerli hocalarımızın katılımları ile “Güncel bilgileri pratik hayata nasıl uygulamalıyız” odaklı bir toplantı yapmayı hedefliyoruz. Toplantı programımızda seminerler, interaktif tartışmaların yanı sıra sözlü bildirimler ve poster sunumlarına da yer verilecektir. Sizleri toplantımıza davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Toplantı vesilesi ile mesleki bilgilerimizi artırmak ve gözden geçirmek, deneyimleri paylaşma ve tartışma fırsatı bulmak bizleri mutlu edecektir.

Katkılarınız ve katılımlarınız toplantımızı daha verimli ve daha yararlı kılacaktır, sizleri aramızda görmek dileğiyle.

Prof. Dr. Alper AKIN
Düzenleme Kurulu Adına
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı
Dicle Pediatri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.