1. Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri

KONGRE TARİHİ
27 Eylül - 28 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
SB-Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.marrad2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 27-28 Eylül 2019 tarihlerinde ilkini düzenleyeceğimiz Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri’ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sempozyum SB-Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirilecektir.

Her yıl buluşmayı planladığımız bu sempozyumda kanser tedavisinin baş aktörlerinden Radyasyon Onkolojisinde güncel, yeni ve ayrıcalıklı konuları tema olarak seçmeye özen göstereceğiz. Bilgiyi bugünden geleceğe taşınmak üzere ulusal ve uluslararası özelliğe sahip bir platform oluşturarak paylaşabilmeyi diliyoruz. Bu toplantıda davetli konuşmaların, panellerin, vak’a tartışmalarının, sözlü ve poster bildirilerin yer aldığı zengin bir program hazırladığımızı düşünüyoruz.

İlk yılın konusu artan sağkalım, uzayan takip ve gelişen tekniklerle her klinikte giderek daha çok sayıda hasta için gündeme gelen “reirradyasyon”’ olarak belirlendi. Her vak’anın ayrı değerde ve değerlendirmede olduğu ve son derece güncel bu konuda paylaşımın önemine özellikle vurgu yaparak sizleri sempozyuma serbest bildirileriniz ve posterlerinizle de katılmaya davet ediyoruz.

Verimli, bilimsel açıdan zengin ve interaktif geçmesini umduğumuz sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel kurulunda yer alan bütün meslektaşlarımıza, toplantı davetimizi kabul eden ulusal ve uluslararası tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Eylül 2019’da Marmara’da buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Beste Atasoy
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.