1. Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.beah.gov.tr/ortopedi
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi iş birliğiyle, 7 Aralık 2018 tarihinde ,09:00-17:00 saatleri arasında, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda “1. Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Sempozyumu’’ düzenlenecektir.

Sempozyum teması,“Ortopedi ve Travmatolojide Geriatrik Hastanın Bakımı”olarak belirlenmiştir.

Planlanan sempozyum programının amacı;ortopedi ve travmatolojide geriatrik hastanın bakımına ilişkin güncel yaklaşımların,ortopedi ve travmatoloji hemşirelerine aktarılması ve hemşirelik bakımının gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlamaktır.

Konusunda uzman konuşmacıların yer alacağı, zengin bir içeriğe sahip olan sempozyum programımız, siz değerli meslektaşlarımızın katkı ve paylaşımları ile zenginleşecektir.

Katılımlarınızı bekler, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Cemal Kural
Prof. Dr. Merdiye Şendir
Düzenleme Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin