1. Ulusal Eğitimde Yapay Zeka Uygulamaları Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Haziran - 30 Haziran 2021

KONGRE ŞEHRİ
Şanlıurfa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
eyz2021.com
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Sizleri Şanlıurfa’da 28-30 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 1.Ulusal Eğitimde Yapay Zeka Uygulamaları Kongresi’nde (EYZ 2021) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü,Harran Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Şanlıurfa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Genç STEM Derneği iş birliğiyle Harran Üniversitesi ev sahipliğinde 1.Ulusal Eğitimde Yapay Zeka Uygulamaları Kongresinin (EYZ 2021) birincisi düzenlenecek ve gelenekselleşerek gelecek yıllarda da yapılacaktır. Kongrenin amacı; ülkemizde ve uluslararası platformda yapılan yapay zeka çalışmalarının eğitimdeki örnek projelerin, öğretim uygulamalarının sonuçlarının akademik ve eğitim camiası ile paylaşılması ve bunun sonucunda da yaygınlaştırılmasının sağlanmasıdır. Bu kapsamda; Erasmus, eTwinning, TÜBİTAK, yerel kalkınma ajansları, Bakanlıklar ve diğer kurum ve kuruluşlarca desteklenen projeler, yerel projeler ile okullarda gerçekleştirilmiş örnek öğretim uygulamalarının kongrede bildiri olarak sunumu gerçekleştirilebilecektir.

1. Ulusal Eğitimde Yapay Zeka Uygulamaları Kongresinde (EYZ 2021) ülkemizde yer alan meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılmasını amaçlamaktadır. Bu bakımdan kongremiz akademik teşvik şartlarını sağlayan bir kongre olacaktır.

EYZ 2021 bildiri özet metinleri kongre sonrasında “Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak kongre sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda basılacaktır.

Kongremize siz değeli katılımcıların yapacağı bildirilerinizi ve katılımlarınızı heyecanla bekliyoruz.

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin