1. Ulusal Topkapı Psikoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Nisan - 30 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Topkapı Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.topkapi.edu.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Topkapı Üniversitesi olarak, bilginin yayılması ve aktarılması misyonuyla hareket ederek, geçmişten bugüne pek çok başarılı etkinliğe imza attık. Bu çerçevede, 2023 yılında ulusal katılımlı Bağımlılık Kongresi'ni düzenleyerek önemli bir adım attık ve büyük bir başarı elde ettik. Bu başarının verdiği güçle, psikoloji alanında düzenli olarak kongreler düzenleme hedefimizi belirledik. Sizlerden gelen ilgi ve katılım, bizi daha iyisini yapma yolunda cesaretlendirdi ve motive etti.

Bu kapsamda, 29-30 Nisan 2024 tarihlerinde, İstanbul Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme yerleşkesinde I. Topkapı Psikoloji Kongresi'ni düzenlemekten mutluluk duyuyoruz. Kongrenin ana temasını "Sınırlar" olarak belirledik. Sınırlar, psikoloji dünyasında geniş bir alanı kapsayan ve üzerinde derinlemesine düşünülmesi gereken bir konudur. Kongremizde bu konuyu farklı perspektiflerden ele alacak, alanında uzman birçok bilim insanını ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Sınırlar temasıyla yola çıkarak, psikoloji alanında çalışan profesyonellerin etik ve mesleki sınırlarını belirlemeyi ve korumayı, kişiler arası etkileşimde sağlıklı iletişim ve sınırların korunması gibi konuları ele alan bilimsel çalışmalara yer vermeyi amaçlamaktayız. Kongremizin ikinci gününde ise tema dışında kalan konularına da yer vereceğiz.

Kongremizde, bilginin yayılmasını ve aktarılmasını amaç edinen İstanbul Topkapı Üniversitesi olarak, sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Sizlerin deneyimleri ve bilimsel katkıları, kongremizi daha da zenginleştirecek ve unutulmaz kılacaktır. Katılımınızla, I. Topkapı Psikoloji Kongresi'nin büyük bir başarıya dönüşeceğine inancımız tamdır. Sizleri, 29-30 Nisan 2024 tarihlerinde İstanbul Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme yerleşkesinde düzenleyeceğimiz kongremizde aramızda görmekten büyük bir heyecan duyacağız!

Saygılarımızla

Prof. Dr. Aslı Enez Darçın (Kongre Eş Başkanı)
Dr. Öğr. Üyesi Melike Ceylan (Kongre Eş Başkanı)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.