1. Uluslararası Bebek Çocuk Ergen Psikolojisi Kongresi-BCEPK

KONGRE TARİHİ
21 Ağustos - 23 Ağustos 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.bcepk.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz üzere ülkemiz ve dünyamız Covid-19 ile mücadelede. Hepimiz bir yandan kendimizi ve sevdiklerimizi koruma çabasındayken diğer yandan da güncel gelişmelerle yeni yaşam tarzımıza ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Yeni yaşam tarzımızın bizi getirdiği noktada, 1. Uluslararası Bebek Çocuk Ergen Psikoloji Kongresi’ni 21-23 Ağustos 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirmeye karar verdik.

Dili Türkçe ve İngilizce olacak olan kongremizin, bebek çocuk ve ergen psikoloji ve psikiyatrisi alanında çalışan tüm meslektaşlarımıza hitap edebilmesi açısından konusunu geniş tuttuk ve temasını “Bebek Çocuk ve Ergenlerle Klinik Çalışmalarda Aileler” olarak belirledik.

Her geçen gün değişen ve gelişen çağımızda sadece aile yapıları, çocuklara davranış biçimleri değil aynı zamanda çocukların psikolojik ya da psikiyatrik sorunsallarında da farklılık görmeye başladık. Tüm bunları alanımızın sahip olduğu geniş ekoller üzerinden düşünebilmek, tartışabilmek üzere sizleri kongremize davet ediyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına,

İstanbul Rumeli Üniversitesi - Çocuk Aile Gelişim ve Eğitim Vakfı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin