1. Uluslararası Çağdaş Eğitim ve Sosyal Bilimler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Kasım - 25 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.iscess.com
DAVET
Değerli akademisyenler ve meslektaşlarımız;

Sizleri 22-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya, Lara’da düzenlenecek olan “I. Uluslararası Çağdaş Eğitim ve Sosyal Bilimler Sempozyumu”na davet etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz.

Antalya’nın en güzel yerlerinden biri olan Lara’da gerçekleştirilecek olan Sempozyumda eğitim ve sosyal bilimlerin farklı disiplinlerindeki bilim insanlarını bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Sempozyumda kabul edilen çalışmalar “sözlü bildiri, poster bildiri ve uzaktan bildiri” şeklinde yapılacaktır. Ayrıca, Sempozyumda eserlerini/çalışmalarını sergiletmek isteyenler için bir “Sergi” düzenlenecektir. Sempozyumumuz "Akademik Teşvik" kriterlerini taşımaktadır.

Kabul edilen bildiriler, elektronik ortamda özet metin kitapçığında yayınlanacak olup, bildirilerini tam metin olarak yayınlatmak isteyen katılımcılar için ISBN Nolu tam metin kitabı çıkarılacaktır. Ayrıca seçilecek bildiriler Sempozyumu destekleyen uluslararası dergilerde hakemlik sürecinden geçtikten sonra makale şeklinde özel sayılarda yayınlanacaktır. Sempozyumda bildiriler Türkçe ve İngilizce olarak sunulabilir. Bildiri gönderilebilecek alanlar için lütfen tıklayınız.

Sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgileri, önemli tarihleri, yazım kurallarını, kayıt ve bildiri özeti gönderimi konularında www.iscess.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, Sempozyumla ilgili her türlü görüş, eleştiri, öneri ve isteklerinizi Sempozyum düzenleme kuruluna [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Sempozyumu destekleyen ve seçilen bildirilerin yayınlanacağı dergiler: Turkish Journal of Primary Education (TUJPED), Gazi Eğitim Bilimleri Dergisi (GEBD), Anadolu Kültürel Araştırmalar Dergisi (ANKAD)

Sempozyum Takvimi / Önemli Tarihler

Bildiri özetlerinin gönderme başlangıcı: 25 Nisan 2018

Özet bildiri son gönderme tarihi: 01 Kasım 2018

Erken kayıt son tarihi: 15 Ağustos 2018

Geç kayıt son tarihi: 15 Kasım 2018

Kabul edilen bildirilerin açıklanması: 8 Kasım 2018

Sempozyum Programının açıklanması: 15 Kasım 2018

Sempozyum Tarihleri: 22-25 Kasım 2018

Bildiri özeti düzenleme son tarihi: 01 Aralık 2018

Tam metin gönderme son tarihi: 20 Aralık 2018

22-25 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya, Lara’da görüşmek üzere. Esen kalın.

En içten selam ve Saygılarımızla…

ISCESS Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin