1. Uluslararası Kanser Günleri-UKG 2019

KONGRE TARİHİ
19 Eylül - 21 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sivas, Türkiye
KONGRE YERİ
Cumhuriyet Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
kansergunleri.cumhuriyet.edu.tr
DAVET
Kongre başkanı olarak sizi 1. Uluslararası Kanser Günleri’ne (1. UKG) katılmaya davet etmekten mutluluk duyuyorum.

1. Uluslararası Kanser Günleri, 19-21 Eylül 2019 tarihlerinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde düzenlenecektir. Tıp, Doğa Bilimleri, Mühendislik, Eczacılık, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanında çalışan araştırmacılar olarak benzersiz ve ilham verici birikimlerinizi ve mesajlarınızı 1. Uluslararası Kanser Günleri’nde (1. UKG) bizlerle paylaşmanızda büyük onur duyacağız. 1. UKG kongresi, araştırmacılar ve ilgili endüstri firmaları için bilgi, birikim, deneyim ve mevcut araştırma bulgularını sunmak, yeni teknolojileri ve kanser alanında ilgili bilim dallarının yönelimlerini anlatmak için ideal bir akademik platform sunacaktır. İlaveten 1. UKG kongresi bu alanda kendini yetiştirmek, geliştirmek isteyenlere yeni ve güncel bilgiler ve deneyimler kazandıracaktır. Poster bildiriler Türkçe veya İngilizce, sözlü bildiriler ise İngilizce olarak yapılacaktır. Sunumun tamamı kongre inceleme komiteleri tarafından değerlendirilecektir. Bu kongrede tek odak kanserdir ve kanser hem interdisipliner hem de multidisipliner olarak ele alınacaktır.

Kongrenin kabul edilmiş tüm özet / tam metinleri geçerli uluslararası ISBN numarası ile kongre kitabında yayınlanacaktır. İsterseniz özet bildirilerinizi, tam metin olarak kongre sitesinde bulabileceğiniz uluslararası dergilerde makale olarak yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, kongremiz gala yemeğinde en iyi üç poster ve sözlü bildiriye ödül verilecektir.

Kongre ekibi adına siz değerli araştırmacıları ve alanında yetkin olan firmaları 1. UKG kongresine bekliyor, bilimsel faaliyetler ve sosyal programlarla dolu 3 günü birçok medeniyetlere ev sahipliği yapan Sivas’ ımıza davet etmekten onur ve mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Hilmi Ataseven
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin