1. Uluslararası Katılımlı Anestezi Teknikerleri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
29 Kasım - 01 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.attd2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği tarafından düzenlenecek olan 1. Uluslararası Katılımlı Anestezi Teknikerleri Sempozyumu 29 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi işbirliği ile İstanbul'da gerçekleşeceğini duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Daha önce değerli katkı ve katılımlarla düzenlediğimiz 14 eğitim sempozyumun da edindiğimiz deneyimleri ve katılımcıların geri bildirimleri ile benzer içeriklerle ilk defa hazırladığımız uluslararası katılımlı sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Heyecanımıza ortak olmak isteyen, sempozyumla ilgilenen tüm kurul ve kuruluşların, akademisyenlerin ve uygulayıcıların katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği Yönetim Kurulu Adına

Önder Topbaş
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.