1. Uluslararası SANAD Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Aralık - 14 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Maltepe Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.sanadcongress.com
DAVET
“Uluslararası SANAD Kongresi”, Sanat ve Tasarım Eğitimi Programları Değerlendirme Akreditasyon Derneği tarafından düzenlenen ve Sanatın tüm alanları ile Sanat ve diğer bilim alanlarının işbirliği içerisinde yapılmış çalışmaların sunulacağı bir kongredir.

Kongrede; sanat ve tasarım eğitiminde kalitenin artırılması, üniversite ile dış dünya arasındaki sürdürülebilir sosyal ve kültürel etkileşimi güçlendirmek ve aday öğrencileri ulusal ve uluslararası platformlarda üretim yapabilecek nitelikte profesyonel hayata hazırlayabilmek üzere, sanat ve tasarım alanının bağlamını oluşturan bütün güncel konuların, aktörlerin, şartların, eğilimlerin ve alanda çalışma yürüten kurumsal yapıların kapsamlı olarak ele alınması amaçlanmaktadır.
SANAD kongresi ile geçmişten gelen değerlerin ışığında sanata, tasarıma ve topluma ilişkin güncel konuların ortak bir zeminde açıkça tartışılması ve bu sayede sanatçılar, akademisyenler ve öğrenciler için sanat ve tasarım eğitiminin kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin