1. Uluslararası UMAY İnovatif Araştırmalar Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Haziran - 30 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
umay.aakademiplus.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

I. Uluslararası UMAY İnovatif Araştırmalar Kongresi, 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında, A akademi PLUS+ organizatörlüğünde ve ODTÜ Geliştirme Vakfı Danışmanlığında Özel Konya Alp Koleji ev sahipliğinde Konya’da gerçekleştirilecektir. Kongrenin ana teması “İnovatif Bilim” olarak belirlenmiştir. Bir çok alandan bilim insanlarını, lisansüstü öğrencilerini, öğretmenleri, yöneticileri sempozyum teması kapsamını derinlemesine ele almak için kongremize davet etmekten onur duyuyoruz.

UMAY-2019 için daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı Web adresimiz üzerinden bizlere göndermenizi bekliyoruz. Yurt içinden ve yurt dışından değerli araştırmacıların yer alacağı bir bilim şenliğine dönüşmesini planladığımız kongremize katkılarınız için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kongremiz yenilenen Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği şartlarını sağlamaktadır. Kongrede sunulmuş olan bildiriler istenildiği takdirde hakem sürecinden geçerek anlaşmalı olan dergilerde yayımlanacaktır.

Saygılarımızla

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Mustafa TALAS
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.