1. Uluslararası Yapay Zeka ve Veri Bilimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Kasım - 28 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.icada2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Katılımcılarımız;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi,Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ev sahipliğinde, 26-28 Kasım 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olan I.Uluslararası Yapay Zeka ve Veri Bilimi Kongresi'ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongremizin ana konularını,yapay zeka alanında geliştirilen yeni yöntemler ile yapay zekanın sağlık, eğitim, hukuk, pazarlama ve finans, tekstil, şehir ve bölge planlama gibi bir çok farklı alanlarda uygulanmasına yönelik olarak geliştirilen sistemlerin oluşturması planlanmaktadır.

Yapay zeka ve veri bilimi alanında çalışan araştırmacıları, endüstri kuruluşlarını, kamu kurum ve kuruluşlarını bir araya getirerek etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz uluslararası kongremizde,ulusal ve uluslararası konuşmacılara yer verilecek olup yapay zekanın tüm alanları ile ilgili konularda sözlü bildiri sunumları yapılacaktır.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan I. Uluslararası Yapay Zeka ve Veri Bilimi Kongresi'nde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Prof. Dr. Ayşegül Alaybeyoğlu

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin