10. Çocuk Dostları Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mart - 12 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
cocukdostlarikongresi.org
DAVET
Çocuk Dostları Gönüllüleri,

Siz değerli meslektaşlarımızı bu yıl 9-12 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul’da yüz yüze düzenleyeceğimiz 10. Çocuk Dostları Kongresi’ ne davet etmekten mutluluk ve heyecan duymaktayız.

Son kongremiz tüm dünyayı etkileyen COVID 19 salgını nedeni ile online olarak gerçekleştirilmişti. Yaklaşık iki yıl aradan sonra yüz yüze gerçekleştireceğimiz kongremizde tekrar bir araya gelebilecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son iki yıllık bu sürede yaşanılan deneyimleri, bilgi birikimlerini, sağlık veya sosyal sorunları bağlantı ve teknik sorunlar olmadan yüz yüze karşılıklı olarak konuşmak istiyoruz.

Kültür, tarih ve doğal güzellikleri açısından Türkiye’nin ve dünyanın tartışmasız en güzel şehri olan İstanbul’da hem bilimsel açıdan başarılı ve verimli, hem de sosyal açıdan zengin bir kongreyi birlikte gerçekleştirebilmek amacıyla çıktığımız bu yolda kongremizi katılımlarınızla onurlandırmanız bizi mutlu edecektir.

Kongremizde, güncel konuların rehberler eşliğinde tartışıldığı bilimsel içeriği yüksek bir program akışı ve çocuk sağlığı ile ilgili kurslar yapılması planlanmıştır. Kongremizde ağırlıklı olarak çocuk sağlığı ve hastalıklarının temel konuları ve sorunları geniş bir yelpazede ele alınacak olup, ilerlediğimiz bu yolda sürekli yanımızda olan Pediatri Hemşirelerine yönelik olarak pediatri hemşirelik uygulamaları ve Aile Hekimlerine yönelik pediatri esasları da kongre programımızda yer alacaktır. Geleceğimiz çocuklarımız için “Hep Destek Tam Destek” felsefesini bizlerle paylaşacak olan tüm çocuk dostlarını ve sizleri bilimsel etkinlikte hep beraber olmaya davet ediyoruz. Bizlerle birlikte bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı esirgemegen herkese şimdiden teşekkürlerimizi bildirmek isteriz.

Saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Ali Bülbül
Çocuk Dostları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.