10. İşitme Cihazları ve İmplantlar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
10 Aralık - 12 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.odyoloji2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ;

İki yılda bir düzenlediğimiz "10. İşitme Cihazları ve Implantlar Sempozyumu" nun 10-12 Aralık 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Amacımız işitme cihazları ve implantlar konusundaki son bilgileri ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır. Sempozyumda yer almasını planladığımız konular davetli konuşmacılarımız tarafından detaylı olarak işlenecek sizlerin sağladığı katkılarla zenginleşecektir. İki gün sürecek bilimsel sunumlar ve kurslar aracılığı ile İşitme cihazı ve implantlar hakkında temel bilgilerin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlarken, bir taraftan da son gelişmelerin klinikte ve araştırmaların planlanmasında kullanımı ile ilgili bilgi ve becerimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Bu sempozyum, konu ile ilgili çalışanların ve değerli sektör temsilcilerinin iletişimlerini geliştirmek, birbirlerini anlamak, ortak çalışmalar düzenlemek için bir araya getirecek bir toplantı olacaktır.

Sempozyumda uluslararası ve ulusal düzeyde çok değerli konunun uzmanlarının deneyimlerinden yararlanabileceğimiz zengin bir bilimsel program hazırlanmıştır.

Sempozyuma katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Gonca SENNAROĞLU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin