10. Temel İmmünoloji ve Nöroimmunoloji Öğrenci Okulu

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 11 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Yeditepe Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.noroimmunolojiokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Öğrenci Arkadaşlarımız,

Ankara Nöroimmünoloji Derneği tarafından düzenlenen Nöroimmünoloji Öğrenci Okulu'nun onuncusu, bu yıl 10-11 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleşecektir. Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği sempozyumumuzda, nöroimmünoloji ve bilim konularında uzman hocalarımız tarafından sunumlar yapılacak, öğrencilerimiz ile güncel ve geleceğe yönelik konular tartışılacaktır. Ayrıca, öğrencilerimizin sunum becerilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla ödüllü sözel bildiri ve poster sunumu oturumları da düzenlenecektir.

Sizleri 10. Nöroimmünoloji Öğrenci Okulu'nda aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kongrenin, ülkemizin gelecekteki klinisyen-araştırmacılarının yetişmesine önemli katkılar sağlamasını diler, saygılarımızı sunarız.

Doç. Dr. Atay Vural, Doç. Dr. Kasım Kılıç
Ankara Nöroimmünoloji Derneği
10. Nöroimmünoloji Okulu Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Rana Karabudak
Ankara Nöroimmünoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.