10. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 01 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Medipol Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.dktd2019.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Sizleri iki yılda bir düzenlediğimiz Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi'nin onuncusuna davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu yıl da kongremiz İstanbul Medipol Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, Dil ve Konuşma Terapistleri Derneği tarafından 28 Nisan - 1 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Akademisyenler ve alanda çalışan meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedefleyen kongremizde davetli konuşmacılarımızın konuşmaları, serbest bildiriler, poster bildirileri ve paneller yer alacaktır. Ayrıca alanlarında uzman olan yurtdışından konuklarımızın sunumlarından ve gerçekleştirecekleri çalıştaylardan yararlanacağınızı ümit etmekteyiz.

Organizasyon komitemiz adına sizleri, İstanbul Medipol Üniversitesi Güney Yerleşke’de gerçekleşecek olan kongremize davet etmekten onur duyuyoruz.

Dr. R. Sertan ÖZDEMİR
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Seyhun TOPBAŞ
DKTD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.