11. Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Mart - 12 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
gidamuhendisligiogrencikongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,

11. Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresi bu yıl Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde 11-12 Mart 2021 tarihlerinde dijital platformda gerçekleştirilecektir.

Gıda biliminin şimdiye dek olduğu gibi şimdiden sonra da daimi destekçisi olacak Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu’nun (TGDF) güçlü iş birliği ile gerçekleştireceğimiz bu önemli programda sizlerle bir araya gelecek olmanın umut ve kıvancını yaşıyoruz.

Kongre ile ana hedefimiz öncelikle geleceğimizi emanet edeceğimiz sevgili gençlerimizi siz değerli bilim insanlarımız ve özel sektör temsilcileri ile bir araya getirmek ve onların geleceğe daha sağlam adımlar atmalarına önderlik etmektir.

Kongre, gıdanın; bilim ve teknolojisini, biyoteknolojisini, mikrobiyoloji ve toksikolojisini, mevzuat ve uygulamalarını, mühendislik, ambalajlama, fonksiyonel gıdaları, lojistik, pazarlama, dünya trendleri gibi önemli konuları kapsayacaktır. Bildiriler online sözlü sunum olarak gerçekleştirilecektir.

Düzenlenecek olan 11. Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresine katılım ve desteklerinizden büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla...

Prof. Dr. Mustafa KARAKAYA
Gıda Müh. Böl. Bşk.

İlknur MENLİK
TGDF Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin