11. Klinik Nöroimmünoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
19 Kasım - 21 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.noroimmunoloji2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Katılımcılar,

19 - 21 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olan 11. Klinik Nöroimmünoloji Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yılki sempozyumda nöroimmünoloji alanındaki son gelişmelere hem teorik, hem de pratik sunumların yer aldığı oturumlarla yer verilecektir. Nöroimünoloji alanındaki gelişmeler konularında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar eşliğinde tartışılacaktır. Sempozyum sırasında; tanı ve tedavi yelpazesindeki gelişmelerin güncel yaklaşımlar ışığında değerlendirilmesi amaçlanmaktadır. Poster ve sözel bildiri oturumları ile nöroimmünoloji alanında yapılan araştırma ve projeler sunulabilecek, deneyimler paylaşılabilecektir. Bilimsel program yanısıra, sosyal programlarla da yoğun bilimsel programa keyifli aralar eklenmesi planlanmaktadır.

Sempozyumun başarısı sizlerin aktif katılımı ile mümkün olabilecektir. 2020 Kasım ayında online ortamda buluşmak ve başarılı, verimli bir sempozyum geçirmek dileğiyle...

Düzenleme kurulu adına

Prof. Dr. Ayşe Altıntaş - Prof. Dr. Murat Terzi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin