11. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 28 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
tibbionkoloji2024.org
DAVET
Türk Tıbbi Onkoloji Derneğinin kıymetli üyeleri, sevgili meslektaşlarım,

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği tarafından düzenlenecek olan 11. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’nin 24-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Elexus Otel, Girne K.K.T.C’de gerçekleştirilecektir..

Günlük Onkoloji pratiğimizin ayrılmaz bir parçası olan stres ve yorgunluğumuzu hafifletecek, bilimsel içeriği zengin ve sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek bir kongrenin yaklaştığını sizlerle paylaşmaktan dolayı son derece sevinçliyiz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Her geçen gün güçlenerek büyüyen Türk Tıbbi Onkoloji camiasını, mümkün olan en yüksek katılımla bir araya getirmek en önde gelen hedefimizdir.

Konferans, panel ve kurslar ile deneyimlerimizi paylaşacağımız, onkoloji alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. İlaç geri ödeme sürecinde yaşanan zorluklar, mediko-legal sorunlar, günlük klinik pratiğimiz içinde artık rutin bir işlem halini alan bilirkişilik süreci ve bu süreçte karşılaşılan zorlukları tartışıp bu konuda ki bilgi birikimimizi arttırmaya gayret edeceğiz. Yurt dışında Onkoloji eğitimi almak isteyen ya da yurt dışında çalışmak isteyen genç üyelerimiz için çeşitli oturumlar düzenleyerek bu konuda deneyimi olan pek çok meslektaşımızla bir araya geleceğiz. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye derneğimizin resmi web sitesi olan www.kanser.org ve kongre web sitesi www.tibbionkoloji2024.org adreslerinden ulaşabilirsiniz. Büyük Tıbbi Onkoloji ailesini bu yıl da aynı çatı altında buluşmak üzere kongremize bekliyoruz. Huzurlu ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Dinçer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.